Anna Arzhanová povede CMAS další čtyři roky

Anna Arzhanová bude vést CMAS (World Underwater Sports Federation) další čtyři roky. Valné shromáždění, které se konalo 27. dubna 2017 v Římě, jednohlasně znovu zvolilo za prezidenta 47letou Rusku. „Jsem velmi šťastná za tento výsledek,“ uvedla Arzhanová, která byla ráda za dobrou práci, která se za poslední čtyři roky udělala. Valné shromáždění CMAS také jmenovalo předsedy výborů. Němec Ralph Schill byl zvolen předsedou vědeckého výboru, Řek Ilias Xiarchos předsedou toho sportovního a Dán Holm Flemming do technické komise. Anna Arzhanová také přivítala nově jmenované členy v odborných výborech, tam bude mít tři zástupce i české potápění. Do komise ploutvového plavání byla jmenována naše úspěšná závodnice Zuzana Svozilová, do komise nádechového potápění taktéž velmi úspěšná závodnice, Gabriela Grézlová a do technické komise Luděk Šefc.