Celkové výsledky SP 2013

Avšak vzhledem ke třem umístěním na 3. místě v jednotlivých závodech SP a 6. místě v posledním závodě se stal Ondřej Černý celkovým vítězem Světového poháru 2013. V mužích skončili v celkovém pořadí ještě Němeček Jakub na 5., Skružný Jan na 8. a Valníček Jakub na 10. místě.

O celkovém vítězství Zuzany Dvořákové ve Světovém poháru 2013 (3x první místo) nebylo pochyb. V první desítce v celkových výsledcích SP se umístila ještě Eliška Šimůnková na5. aLucie Žížalová na 9. místě (obě ještě juniorky). V národech družstvo žen celkově obsadilo 2. místo o pouhé 2 body za závodnicemi z Německa. Muži skončili na 3. místě, když se o první místo dělila družstva Německa a Ruska stejným ziskem bodů.

Český pohár 2013

Vítězem Českého poháru 2013 se v mužích stal Jakub Němeček, v ženách Zuzana Dvořáková.

Autor: Ing. Hana Skružná