Pozvánka na výstavu

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu historie potápění, která ve stručnosti ukazuje průřez vývoje této aktivity v období po 2. světové válce až do 80. léta minulého století. Jsou zde zachyceny významné momenty různých odvětví potápěčství u nás a jsou zde vystaveny exponáty v drtivé většině zaměřené na produkty a výrobky Československa, a to jak profesionální, tak i amatérské.

Výstava se koná ve vstupní hale Technického musea Brno a trvá od 22. října do 31. prosince 2019. Využijte této příležitosti a seznamte se s velmi málo známými aspekty této zajímavé činnosti v naší zemi.

K výstavě byl rovněž vydán pamětní žeton s potápěčskou tématikou.

Výstava je rovněž prvním krůčkem a předobrazem velké výstavy o historii potápění v Československu, která se plánuje ve spolupráci Společnosti pro historii potápění ČR a Technického musea v Brně realizovat v letech 2022-3 v podstatně větším rozsahu.

Na Vaši návštěvu se těší
Výkonný výbor HDS CZ