Školení TRENÉR PP III. třídy

Školení TRENÉR  PP  III. třídySČP a PK Kraken Litoměřice pořádají ve spolupráci se sportovní komisí SPČR školení
TRENÉR  PP  III. TŘÍDY

Kurz je dotován SČP a je určen pro vyškolení nových trenérů, kteří dosud nemají žádnou kvalifikaci. Vzhledem k poskytnuté výši finančních prostředků jsme schopni zajistit proškolení 15 nových trenérů.

Ale protože je zájem i ze strany trenérů s kvalifikací, zúčastnit se kurzu a obnovit a aktualizovat si své znalosti, jsme ochotni zařadit je k účastníkům kurzu. Ovšem budou si muset zapaltit stravu a ubytování (nelze jim to hradit z poskytnuté dotace). Cena pro takového účastníka je 950,- Kč. Podmínky přihlášení a platby bankovním převodem jsou stejné podle propozic. Prosím, aby tito účastníci na přihlášku doplnili i svou dosavadní trenérskou třídu.
Tito účastníci také po absolvování kurzu neobdrží osvědčení o absolvování kurzu s přidělením trenérské kvalifikace, ale pouze účastnický list.

Podrobné informace a přihlášku naleznete v příloze