Svět pod vodou v Senátu ČR

Od 1. do 15. listopadu  se budou moc senátoři a zaměstnanci horní komory Parlamentu na chodbě místopředsedů kochat pracemi zapůjčenými z festivalu PAF Tachov. Slavnostní vernisáž výstavy s názvem Svět pod vodou aneb Festival, ze kterého budete PAF (Tachov) doprovodili hudbou student ZUŠ Tachov a první návštěvníci si mohli prohlédnout fotky a kresby úspěšných autorů z ročníku 2016.
"Jsme velmi rádi, že jsme se s touto výstavou mohli dostat až do těchto prostor. Je to zásluha pana senátora Miroslava Nenutila, který to vše domluvil. Bez něj by to nebylo, protože o tyto prostory je samozřejmě velký zájem," řekl Bohumír Kráčmar, prezident festivalu.  Zároveň dodal, že jako pořadatelé jsou otevřeni zapůjčit výstavu i do dalších prostor.