Oficiality jen na okraj

Po vyhodnocení a krátkém rautu se šli všichni převléknout do sportovního do svých bungalovů, které se na jednu noc staly jejich domovem. Prostředí mělo připomínat Bora Bora, no a kdo by si nepřál potápět se v takovém ráji?

Všichni se rozdělili do čtyřčlenných týmů a vyrazili zdolávat 24 úkolů v jednotlivých místnostech. Celé sportovní centrum je založeno na vzoru pořadu Pevnost Boyard. Vzpomínáte? Lidé v týmech při této hře museli projevit odvahu, šikovnost, chytrost, ale i fyzickou zdatnost. Jeden rozdíl se však přecejen najde, ve slavném francouzském pořadu se volili na plnění jednotlivých úkolů zástupci za tým, v TEPfaktoru se vždy do plnění jednotlivých záludností muselo zapojit celé družstvo.

Nadšené a plněním zaujaté skupinky, které člověk během hry potkával, i zničené, ale šťastné tváře dokazovaly, že toto opravdu zajímavé vyhlášení bylo pro sportovce také odměnou. Rok 2015 snad bude pro české potápěče také tak úspěšný, orientační potápěči se dočkají mistrovství Evropy v domácím prostředí v Liberci. Snad bude tedy začátkem příštího roku opět co oslavovat!